TV Smash Invitatietoernooi: 1 – 6 juny

logo smashVan 1 t/m 6 juni is Easterein wederom het toneel voor het TV Smash Invitatietoernooi!

En de 2015 editie is niet zomaar een editie; het toernooi wordt dit jaar alweer voor de 30ste keer georganiseerd en dat is natuurlijk reden voor een nóg feestelijkere editie! Het toernooi zal maandag 1 juni van start gaan en op 6 juni is de traditionele finale-zaterdag. Maar mocht het aantal deelnemers dit jaar boven verwachting zijn, dan kan de organisatie ervoor kiezen om de finaledag op zondag 7 juni te houden.

Er kan weer gedubbeld worden in diverse categorieën: HD56, HD56 40+, HD78, HD78 50+, DD56, DD78, GD56 en GD78. Kortom, voor elk type speler en voor elke leeftijd is er plaats in dit populaire toernooi waarbij meedoen belangrijker is dan winnen! Omdat het een jubileumjaar betreft, zullen er extra activiteiten worden georganiseerd rondom het toernooi. Het ouderwetse Draaiend Rad zal de gehele week aangeslingerd worden en er zijn mooie prijzen te winnen. Op zowel de vrijdag- als de zaterdag zal er live muziek zijn!

Verder zal de jubileumcommissie extra aandacht geven aan deze jubileumeditie en zal ook zoveel mogelijk oud-deelnemers proberen op te sporen om uit te nodigen. Het toernooi is ooit begonnen als het Detach-Toernooi en is later overgegaan in het huidige Smash Invitatietoernooi. 30 Jaar historie voor een tennistoernooi is niet zomaar wat. Tennisvereniging Smash is trots op alle deelnemers, sponsors en vrijwilligers die elk jaar het toernooi weer mogelijk maken!

Voor spelers en publiek een prachtige week in het vooruitzicht! Kijk op onze spiksplinternieuwe website www.tvsmash-easterein.nl voor meer informatie en de mogelijkheden om je op te geven. Opgeven kan ook rechtstreeks via www.toernooi.nl.