Bijeenkomst Slachtemarathon Easterein |  donderdag 2 november |  20:00 | Noflik Easterein

In 2018 is er een extra editie van de Slachtemarathon (vrijdag 31 aug/zaterdag 1 sept). Een bijzondere editie want de culturele wandeltocht gaat deze keer door alle dorpen die betrokken zijn bij de Slachtemarathon. De wandelaars lopen in twee dagen 91 km, nog steeds van Raerd naar Oosterbierum maar nu door de dorpen heen in plaats van alleen over de Slachtedijk.  Het thema van deze editie is “Thús”.

Ut-en-thús-doarp

Easterein is één van de dorpen aan het einde van de eerste wandeldag en wordt daardoor een festivaldorp, een út-en-thús-doarp.  Een plek met allerlei activiteiten maar ook een plek waar wandelaars kunnen overnachten.

Voor het artistieke/culturele programma krijgen we hulp van Anemone Ostvriesland. Zij is theatermaker/docent en heeft hier heel veel zin in!!

Easterein op de kaart

Nu zijn we op zoek naar mensen/verenigingen die het leuk vinden om hier een actieve bijdrage aan te leveren.  Hoe zetten we Easterein op de kaart? Wat voor moois kunnen we allemaal bedenken om ervoor te zorgen dat de “doorlopers” en de “thuisslapers” zich thuis voelen in Easterein.

Op deze avond gaan we jullie alles vertellen over de Slachte maar hopen ook op een actieve bijdrage vanuit het dorp! Wil je wat doen, heb je ideeën, of heb je belangstelling maar weet je nog niet wat je zou kunnen doen? Kom gewoon langs op donderdag 2 november.

Wanneer je niet kunt komen maar je hebt wel ideeën of zin om mee te doen neem contact op met één van de commissieleden of stuur een mail naar yvonne@slachtemarathon.nl.

Vriendelijke groet,

Slachtecommissie Easterein: 

Annemieke Dinkla, Baukje de Jong, Durk Joustra, Hindrik de Jong, Marcel Janssen, Talitha Dijkstra, Anemone Ostvriesland, Yvonne van Beem.